| Materiał | Kauczuk |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Gęstość | 0,2-10 mm |
| Zestaw do kompresji | Niskie |
| Kształt | Okrągłe |
| Elongation | Elastic |
|---|---|
| Working Environment | Low Pressure |
| Working Temperature | - 20℃~80℃ |
| Abrasion Resistance | High |
| Compression Set | Low |
| nazwa | Membrana rolowana, membrana wkładana z tkaniny, membrana zaworu z laminowanej gumy owiniętej tkaniną |
|---|---|
| Materiał | NR, NBR, FKM, CR, EPDM |
| Scena użytkowania | Regulator ciśnienia gazu, regulator napięcia, regulator sprężarki |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Środowisko pracy | Odporność na wysoką temperaturę, Odporność na kwasy i zasady |
| Odporność na ścieranie | wysoki |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Temperatura | wysoki |
| Kształt | Okrągłe |
| siła rozdarcia | wysoki |
| Port Size | Standard |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Compression Set | Low |
| Color | Black |
| Shape | Diaphragm |
| nazwa | Cyfrowa pompa dozująca sygnał Pompa dozująca pasuje do zestawu gumowego membrany |
|---|---|
| Materiał | , NR |
| Cechy | Przemysł elektroniczny, zakłady chemiczne i farmaceutyczne |
| Stopień | Odporny na media chemiczne inne niż metale kwasowo-zasadowe, pierwiastek fluor |
| OD | 40-200 mm |
| nazwa | Ultracienka owa gumowa uszczelka kołnierza Laminowany |
|---|---|
| Środowisko pracy | Farmaceutyczny, spożywczy, chemiczny |
| Materiał | PTFE+EPDM, NBR |
| Rozmiar | DN-10~DN-100 |
| Technologia | Proces złożony |
| nazwa | Tocząca się membrana, dmuchająca elektromagnetyczna membrana z zaworem impulsowym |
|---|---|
| Materiał | FKM, CR, EPDM |
| Scena użytkowania | Regulator ciśnienia gazu, zawór regulujący ciśnienie |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Uszczelka | Plastik + karton |
| nazwa | Tocząca się membrana |
|---|---|
| Materiał | NBR NR EPDM |
| Scena użytkowania | Regulator ciśnienia gazu |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Ciśnienie | 0,1-1 MPa |
| Working Life | ≥50000h |
|---|---|
| Size Range | 1/4" To 2" Diameter |
| Media | Liquid, Gas, Steam |
| Operating Temperature | -40°C To 120°C |
| Leakage Rate | ≤0.1% |