| Chemical Resistance | Good |
|---|---|
| Elasticity | High |
| Seivice Life | ≥1000000 Times |
| Media | Water, Gas, Oil, Gasoline, Air |
| Working Environment | Low Pressure |
| Service Life | ≥1000000 Times |
|---|---|
| Tensile Strength | 1500 PSI |
| Durability | High |
| Packing | Plastic+carton |
| Elongation | 300% |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| Struktura | Membrana |
| Obróbka powierzchniowa | Gładki |
| Kształt | okrągłe |
| Zakres ciśnienia | 0,5-2,5 MPa |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Elastyczność | wysoki |
| Gęstość | 0,2-10 mm |
| Opór | wysoki |
| Zestaw do kompresji | Niskie |
| Materiał | EPDM |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | 10 |
| Formularz | Z dystansowymi rękawami |
| Typ | Membrana do wymiany |
| Materiał | guma |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Odpowiedni | Zawór pulsacyjny |
| Władza | 1,2 W |
| napięcie | DC12V |
| napięcie | DC12V |
|---|---|
| Aktualny | 0,1A |
| Odpowiedni | Zawór pulsacyjny |
| Pakiet | Karton |
| Materiał | guma |
| Size Range | 1/4" To 2" Diameter |
|---|---|
| Abrasion Resistance | Good |
| Surface Finish | Smooth, Polished, Etc. |
| Connection Type | Threaded, Flanged, Welded, Etc. |
| Flexibility | High |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Struktura | Membrana |
| Obsługa powierzchni | Gładki |
| wskaźnik wycieku | 0,05% |
| Materiały membranowe | EPDM |
|---|---|
| Temperatura mediów | -10 do 100°C |
| Rozmiar | 8 | 8 | 10 | 10 | 25 | 25 | 40 | 40 | 50 |
| Temperatura sterylizacji | Max. Maks. 150 °C 150°C |
| Membrana | Membrana do wymiany |