| nazwisko | Pompa dozująca owa membrana |
|---|---|
| Materiał | PTFE + EPDM, NBR, |
| Użyj scenariusza | Farmaceutyczny |
| Cechy | Odporność na korozję |
| Żywotność usługi | ≥1000000 razy |
| nazwa | Membrana pompy dozującej |
|---|---|
| Materiał | PTFE+EPDM, NBR |
| Użyj scenariusza | Farmaceutyczny |
| Cechy | Odporność na korozję |
| Żywotność | ≥1000000 razy |
| nazwa | Membrana zaworu elektromagnetycznego |
|---|---|
| Materiał | NR, CR, FR, NBR |
| Cechy | Dobra wytrzymałość, odporność na zużycie, wysoka wytrzymałość |
| Rozmiar | HF-DN62、HF-DN62Y、HF-20A |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| nazwa | Zestaw naprawczy membrany do zaworu pulsacyjnego |
|---|---|
| Aplikacja | Zawór pulsacyjny |
| Materiał | TPE |
| Cechy | Dobra wytrzymałość, odporność na zużycie, wysoka wytrzymałość |
| Moc | puls |
| Connection Type | Threaded, Flanged, Welded, Etc. |
|---|---|
| Sealing Element | Flexible Diaphragm |
| Design | Single Or Double Diaphragm |
| Material | Stainless Steel |
| Temperature Range | -40°C To +200°C |
| nazwa | Membrana kompozytowa EPDM PTFE |
|---|---|
| Materiał | PTFE+EPDM, NBR |
| Kształt | Dostosowane |
| Użyj scenariusza | Farmaceutyczny, spożywczy, chemiczny itp |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| nazwa | Membrana zaworu elektromagnetycznego |
|---|---|
| Materiał | NR, CR, FR, NBR |
| Cechy | Odporność na starzenie, dobre uszczelnienie |
| Moc | Elektrozawór |
| Model | HF-Y-102, HF-DN76, HF-DN76S, HF-DN62, HF-DN62Y |
| nazwisko | Membrana kompozytowa EPDM PTFE |
|---|---|
| Materiał | PTFE + EPDM, NBR, |
| Zastosowanie | Pompa dozująca / dozująca SEKO |
| Użyj scenariusza | Farmaceutyczny, spożywczy, chemiczny itp |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę |
| Materiał | Saniflex, neopren |
|---|---|
| Model | 08-1060-56 08-1060-51 WILDEN 2" |
| Pasować | POMPA WILDENA |
| Kategoria | części Wildena |
| Wydajność | Zajmij się korozją i zużyciem |
| nazwisko | Membrana kompozytowa EPDM PTFE |
|---|---|
| Materiał | PTFE + EPDM, NBR, |
| Zastosowanie | Pompy tłokowe z płaszczem parowym |
| Użyj scenariusza | Farmaceutyczny, spożywczy, chemiczny itp |
| Cechy | Odporność na wysoką temperaturę, odporność na korozję |