| nazwa | Gumowa membrana zaworu neoprenowego, membrana sprężarki powietrza, gumowa membrana obrotowego zaworu |
|---|---|
| Materiał | CR Neopren |
| Temperatura pracy | -40 ℃ ~ 220 ℃ |
| Scenariusz użycia | Elektrownie węglowe, huty, hutnictwo, spalarnie odpadów |
| Grubość | 06-1,5 mm lub niestandardowe |
| Kształt | ESD |
|---|---|
| Kolor | Dobry |
| Grubość | kanał światłowodowy Ethernet |
| Wielkość | 118*82,5*184 cm |
| Odporność na ścieranie | Dobry |
| Materiał | Kauczuk |
|---|---|
| Temperatura | wysoki |
| Elastyczność | wysoki |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Zestaw do kompresji | Niskie |
| Materiały membranowe | EPDM |
|---|---|
| Temperatura mediów | -10 do 90°C |
| Rozmiar | 10 | 10 | 20 | 20 | 25 | 25 | 40 | 40 | 5 |
| Cechy | Niska przepuszczalność gazu, Nadaje się do próżni, Odporny na ozon i warunki atmosferyczne, Może być |
| Typ | Membrana do wymiany |
| Trwałość | wysoki |
|---|---|
| Ciśnienie | wysoki |
| Odporność chemiczna | wysoki |
| Odporność na ścieranie | wysoki |
| Elastyczność | wysoki |
| Obsługa powierzchni | Gładki |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| wskaźnik wycieku | 0,05% |
| Struktura | Membrana |
| Ciśnienie | Średnie ciśnienie |
| Aktualny | 0,1A |
|---|---|
| Temperatura | -20~80℃ |
| Kształt | Owalny |
| Wielkość | 8x6cm |
| Odpowiedni | Zawór pulsacyjny |
| Obsługa powierzchni | Polerowanie, piaskowanie itp. |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe, kwadratowe, prostokątne itp. |
| Materiał | NBR, EPDM, PTFE, FKM itp. |
| Zakres temperatury | -20℃~+200℃ |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Kształt | Okrągłe |
|---|---|
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Temperatura | wysoki |
| Ciśnienie | wysoki |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| shape | Round |
|---|---|
| material | Rubber |
| performance | Excellent |
| size | Customized |
| durability | High |