| Kolor | czarny |
|---|---|
| Tolerancja | ±0,02 mm |
| Zastosowanie | Przemysłowe |
| Temperatura | wysoki |
| Dostawa | szybko |
| color | Black |
|---|---|
| material | Rubber |
| temperature | High |
| performance | Excellent |
| delivery | Fast |
| Durability | High Durability And Long Lifespan |
|---|---|
| Tensile Strength | 0.1 To 15Mpa |
| Standard Or Nonstandard | Standard |
| Sealing | Airtight |
| Quality | Good Quality;Standard Quality |
| Konserwacja | niskie |
|---|---|
| Opór | Odporny na korozję |
| Przeciek | niskie |
| Opieczętowanie | hermetyczny |
| Wielkość | różne |
| Vacuum | Up To 70 Mbar (absolute) |
|---|---|
| Style | Mechanical Seal |
| Appliion | Hydraulic Breaker Hammer |
| Standard Or Nonstandard | Standard |
| Service | ODM, OEM |
| Materail | FKM;Etc. |
|---|---|
| Diaphragm Materials | NBR |
| Fit | SANDPIPER |
| Weight | 0.087 Kg |
| Style | Mechanical Seal |
| Materail | FKM;Etc. |
|---|---|
| Style | Mechanical Seal |
| Fit | SANDPIPER |
| Vacuum | Up To 70 Mbar (absolute) |
| Media Temperature | -10 To 100 °C |
| Materiał | EPDM |
|---|---|
| Temperatura mediów | -10 do 100°C |
| Rozmiar | 10 | 10 | 25 | 25 | 40 | 40 | 50 | 50 | 8 |
| Temperatura sterylizacji | Max. Maks. 150 150 |
| Typ | Membrana do wymiany |
| nazwa | Membrana obrotowa, gumowa membrana zaworu regulatora paliwa |
|---|---|
| Materiał | NBR NR EPDM FKM CR |
| Scena użytkowania | Regulator paliwa |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Żywotność | Ponad 1000000 razy |
| Materiały membranowe | NBR |
|---|---|
| Temperatura mediów | -10 do 100°C |
| Rozmiar | 10 | 10 | 20 | 20 | 25 | 25 | 40 | 40 | 5 |
| Próżnia | Do 70 mbar (bezwzględne) |
| Membrana | Membrana do wymiany |