| Materiały membranowe | PTFE/EPDM |
|---|---|
| Temperatura mediów | -10 do 100°C |
| ROZMIAR | 10 | 10 | 25 | 25 | 40 | 40 | 50 | 50 | 8 |
| Temperatura sterylizacji | Max. Maks. 150 °C 150°C |
| Membrana | Membrana do wymiany |
| Materiały membranowe | PTFE / PVDF / EPDM |
|---|---|
| Temperatura mediów | -20 do 100°C |
| Rozmiar | 10 | 10 | 25 | 25 | 40 | 40 | 50 | 50 | 8 |
| Próżnia | Do 70 mbar (bezwzględne) |
| Membrana | Membrana do wymiany |
| Zestaw do kompresji | niskie |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | wysoki |
| Zakres temperatury | Szeroki |
| Trwałość | wysoki |
| Elastyczność | wysoki |
| Kształt | Okrągłe |
|---|---|
| Wydajność | Doskonały |
| Ciśnienie | wysoki |
| Trwałość | wysoki |
| Twardość | 60-90 Shore A |
| application | Industrial |
|---|---|
| performance | Excellent |
| tolerance | ±0.02mm |
| hardness | 60-90 Shore A |
| delivery | Fast |
| Elastyczność | Elastyczny |
|---|---|
| Zastosowanie | Szeroki |
| Wielkość | różne |
| Ciśnienie | wysoki |
| Opieczętowanie | hermetyczny |
| Media Temperature | -10 To 100 °C |
|---|---|
| Category | Wilden Parts |
| Weight | 0.087 Kg |
| Tensile Strength | 0.1 To 15Mpa |
| Durability | High Durability And Long Lifespan |
| Opór | Odporny na korozję |
|---|---|
| Przeciek | niskie |
| Zastosowanie | Szeroki |
| Tolerancja | Dokładny |
| Konserwacja | niskie |
| Materiał | NR/NBR/CR/FR/PTFE/PTFE+EPDM |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny itp. |
| Rozmiar | Zgodnie z rysunkiem technicznym |
| Wydajność | Doskonałe właściwości chemiczne i fizyczne |
| Kształt | Dostosowane |
| Tworzywo | Neopren |
|---|---|
| Model | 08-1010-51 |
| Aplikacja | Pompa 2". |
| marka | WILDEN/SANDPIPER/POMPA GRACO |
| Kolor | Czarny |