| Aplikacja | Zawór pulsacyjny |
|---|---|
| Materiał | Kauczuk |
| Cechy | Odporność na starzenie |
| Metoda uruchamiania | Pneumatyczny |
| Wskaźnik ciśnienia | 150 psi |
| Operation Mode | Normally Closed |
|---|---|
| Durability | High |
| Working Intervel | 35cm |
| Body Material | Stainless Steel |
| Max Operating Pressure | 150 PSI |
| nazwa | Membrana kompozytowa odporna na wysokie temperatury |
|---|---|
| Materiał | PTFE+EPDM |
| Wydajność produktu | Odporność na kwasy i zasady, zgodnie z wymaganiami poziomu medycznego i zdrowotnego |
| Cechy | Dobra sztywność, wytrzymałość i kompresja, odbicie, kompensacja |
| Środowisko pracy | Przemysł elektroniczny, zakłady chemiczne i farmaceutyczne |
| Trwałość | Wysoki |
|---|---|
| wskaźnik wycieku | 0,05% |
| Zastosowanie | Zawór |
| Długość życia | 5-10 lat |
| Materiał | guma |
| Flow Rate | High Flow Rate |
|---|---|
| Fit | Drainer |
| Fluid | Air, Water, Oil |
| Diaphragm Material | Nitrile Rubber |
| Temperature Range | -10°C To 80°C |
| Surface Treatment | Smooth |
|---|---|
| Pressure Rating | 150 PSI |
| Flow Direction | Unidirectional |
| Media | Air |
| Material | Rubber |
| nazwa | Gumowa membrana kompozytowa |
|---|---|
| Materiał | PTFE+EPDM, NBR |
| Kolor | Czarny/Szary/Biały |
| Wydajność produktu | Odporność na kwasy i zasady, zgodnie z wymaganiami poziomu medycznego i zdrowotnego |
| Rozmiar | DN8-DN200 |
| nazwa | Gumowa uszczelka kołnierza PTFE Kompozytowy zestaw membrany pompy sterowanej pneumatycznie |
|---|---|
| Materiał | PTFE+EPDM, NBR |
| Środowisko pracy | Przemysł elektroniczny, zakłady chemiczne i farmaceutyczne |
| Cechy | Odbicie, wyrównanie, Niskie koszty posprzedażowe |
| Wydajność | Odporność na kwasy i zasady |
| nazwa | Części zamienne membrana uszczelniająca do odśrodkowych przemysłowych pomp zanurzeniowych do chemika |
|---|---|
| Materiał | PTFE + EPDM, NBR, |
| Aplikacja | Odśrodkowe przemysłowe zatapialne pompy chemiczne, sprzęt do transportu płynów |
| Środowisko pracy | Przemysł elektroniczny, zakłady chemiczne i farmaceutyczne |
| Wydajność produktu | Odporność na kwasy i zasady, zgodnie z wymaganiami poziomu medycznego i zdrowotnego |
| nazwisko | Membrana kompozytowa |
|---|---|
| Materiał | NBR PTFE+EPDM |
| Kolor | Czarny/Szary/Biały |
| Wydajność produktu | Odporność na kwasy i zasady, wymagania dotyczące poziomu medycznego i zdrowotnego |
| Wielkość | DN8-DN200 |