| Mounting Type | Direct Mount |
|---|---|
| Service Life | ≥1000000 Times |
| Working Intervel | 35cm |
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
| Temperature Range | 0-200°F |
| nazwa | Uszczelka kołnierza z gumy owej z kompozytu spożywczego PTFE |
|---|---|
| Materiał | PTFE+EPDM, NBR |
| Środowisko pracy | Farmaceutyczny, spożywczy, chemiczny |
| Wydajność produktu | Odporność na wysoką temperaturę, odporność chemiczna |
| Cechy | Sztywność, wytrzymałość, kompresja |
| nazwa | Zawór Gumowa uszczelka owa Membrana kompozytowa PTFE |
|---|---|
| Aplikacja | Zawór membranowy |
| Materiał produktu | PTFE+EPDM, NBR |
| Cechy | Odbicie, wyrównanie, Niskie koszty posprzedażowe |
| Model | Dostosowane |
| Zakres ciśnienia | 0-10 barów |
|---|---|
| Nazwa produktu | Membrana zaworu pulsacyjnego |
| Kolor | czarny, biały, czerwony itp. |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Cechy | Wysoka wydajność, trwałość itp. |
| Życie | 100 000 razy |
|---|---|
| Hałas | ≤50dB |
| Władza | 1,2 W |
| napięcie | DC12V |
| Materiał | guma |
| nazwa | Membrana kompozytowa do sprzętu farmaceutycznego |
|---|---|
| Materiał | PTFE+EPDM, NBR |
| Środowisko pracy | Przemysł elektroniczny, zakłady chemiczne i farmaceutyczne |
| Wydajność produktu | Odporność na kwasy i zasady, klasa medyczna i zdrowotna |
| Cechy | Dobra sztywność, wytrzymałość i kompresja, odbicie, kompensacja |
| nazwa | Membrana pompy dozującej |
|---|---|
| Materiał | PTFE+EPDM |
| Kolor | Czarny/Szary/Biały |
| Wydajność produktu | Odporność na kwasy i zasady, zgodnie z wymaganiami poziomu medycznego i zdrowotnego |
| Cechy | Dobra sztywność, wytrzymałość i kompresja, odbicie, kompensacja |
| nazwa | Laminowana gumowa membrana zaworu |
|---|---|
| Materiał | NBR, NR, CR, FR |
| temperatura | -35°~300° |
| Średnica | 5-1500mm |
| Aplikacja | Zawór pneumatyczny |
| nazwa | Membrany kompozytowe dla przemysłu elektronicznego, farmaceutycznego, spożywczego i chemicznego |
|---|---|
| Materiał | PTFE+EPDM, NBR |
| Wydajność | Odporność na korozję, odporność na wysoką temperaturę, odporność na starzenie, klasa spożywcza |
| Cechy | Dobra sztywność, wytrzymałość, kompresja, odbicie, kompensacja |
| Środowisko pracy | Fabryki farmaceutyczne, spożywcze, chemiczne, elektroniczne |
| nazwa | Zestaw akcesoriów do pompy Membrana NR Uszczelka Uszczelka |
|---|---|
| Materiał | PTFE + EPDM, NBR, |
| Środowisko pracy | Przemysł elektroniczny, zakłady chemiczne i farmaceutyczne |
| Cechy | Odporność na starzenie, odporność na korozję, dobra elastyczność |
| Kolor | Dostosowane |