| nazwa | Tocząca się membrana |
|---|---|
| Materiał | NBR NR EPDM FKM CR |
| Temperatura pracy | - 20 ℃ ~ 80 ℃ |
| Korzystanie ze scen | Regulator ciśnienia gazu |
| Funkcja | Proces płócienny |
| Ciśnienie | wysoki |
|---|---|
| Gęstość | 0,2-10 mm |
| Temperatura | wysoki |
| Odporność na ścieranie | wysoki |
| Elastyczność | wysoki |
| Gęstość | 0,2-10 mm |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| siła rozdarcia | wysoki |
| Elastyczność | wysoki |
| Zestaw do kompresji | Niskie |
| Model | GMA-03 Or Custom |
|---|---|
| Abrasion Resistance | High |
| Media | Gas |
| Usage | Used In Valves To Control The Flow Of Fluids |
| Tear Strength | High |
| Gęstość | 0,2-10 mm |
|---|---|
| siła rozdarcia | wysoki |
| Kształt | Okrągłe |
| Elastyczność | wysoki |
| Opór | wysoki |
| Compatibility | Compatible With Various Fluids |
|---|---|
| Port Size | DV6-DV16 |
| Sample | OEM ODM |
| Usage Scene | Gas Pressure Regulator |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| Pressure | High |
|---|---|
| Sample | OEM ODM |
| Abrasion Resistance | High |
| Model | GMA-03 Or Custom |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| Elastyczność | wysoki |
|---|---|
| Gęstość | 0,2-10 mm |
| Temperatura | wysoki |
| siła rozdarcia | wysoki |
| Odporność chemiczna | wysoki |
| Gęstość | 0,2-10 mm |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Elastyczność | wysoki |
| Odporność chemiczna | wysoki |
| Temperatura | wysoki |
| Zakres ciśnienia | 0,5-2,5 MPa |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Ciśnienie | Średnie ciśnienie |
| Gęstość | 3 mm |
| Kolor | czarny |