| Temperatura | wysoka temperatura |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Zastosowanie | Zawór |
| Materiał | guma |
| wskaźnik wycieku | 0,05% |
| Gęstość | 3 mm |
|---|---|
| Ciśnienie | Średnie ciśnienie |
| Zastosowanie | Zawór |
| Kolor | czarny |
| Struktura | Membrana |
| Structure | Diaphragm |
|---|---|
| Color | Black |
| Application | Valve |
| Leakage Rate | 0.05% |
| Durability | High |
| Nazwa | Tocząca się membrana |
|---|---|
| Materiał | NBR NR EPDM FKM CR |
| Aplikacja | Regulator ciśnienia gazu |
| ID | 22-170 mm |
| OD | 38-216 mm |
| nazwa | Membrana rolowana, membrana wzmocniona tkaniną |
|---|---|
| Materiał | NBR, NR, EPDM, FKM, CR itp. |
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Temperatura pracy | - 20 ℃ ~ 80 ℃ |
| Technika | Produkcja |
| nazwa | Tłok Pompa dozująca Membrana hydrauliczna Zestaw pompy dozującej Uszczelka |
|---|---|
| Materiał | PTFE + EPDM, NBR, |
| Kolor | Czarny/szary/biały/itp. |
| Wydajność produktu | Odporność na kwasy i zasady, zgodnie z wymaganiami poziomu medycznego i zdrowotnego |
| Cechy | Dobra sztywność, wytrzymałość i kompresja, odbicie, kompensacja |
| nazwa | MILTON ROY Uszczelka zestawu membrany pompy dozującej / dozującej |
|---|---|
| Materiał | PTFE + EPDM, NBR, |
| Kolor | Czarny/Szary/Biały |
| Wydajność produktu | Odporność na kwasy i zasady, zgodnie z wymaganiami poziomu medycznego i zdrowotnego |
| Aplikacja | MILTON ROY Pompa dozująca / dozująca |
| Ciśnienie | Średnie ciśnienie |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Długość życia | 5-10 lat |
| Struktura | Membrana |
| wskaźnik wycieku | 0,05% |
| Nazwa produktu | Membrana zaworu pulsacyjnego |
|---|---|
| Waga | Światło |
| Trwałość | wysoki |
| Powierzchnia | Gładki |
| Elastyczność | wysoki |
| Opakowanie | Standardowe opakowanie eksportowe |
|---|---|
| Trwałość | wysoki |
| Materiał | Silikon, EPDM, NBR itp. |
| Zakres ciśnienia | 0-10 barów |
| Nazwa produktu | Membrana zaworu pulsacyjnego |