| Kolor | czarny |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Obsługa powierzchni | Gładki |
| Gęstość | 3 mm |
| Zastosowanie | Zawór |
| Temperatura | wysoka temperatura |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Obsługa powierzchni | Gładki |
| Struktura | Membrana |
| Kolor | czarny |
| Gęstość | 3 mm |
|---|---|
| Struktura | Membrana |
| Trwałość | wysoki |
| Zakres ciśnienia | 0,5-2,5 MPa |
| Długość życia | 5-10 lat |
| Ciśnienie | Średnie ciśnienie |
|---|---|
| Kolor | czarny |
| Zakres ciśnienia | 0,5-2,5 MPa |
| Długość życia | 5-10 lat |
| Kształt | Okrągłe |
| Pressurerange | 0 To 10 Bar |
|---|---|
| Working Principle | Pilot Operated |
| Sealing | Good Sealing |
| Operatingvoltage | 12V / 24V / 110V / 220V (depending On Solenoid Valve) |
| Material | NBR (Nitrile Butadiene Rubber) |
| Materiał | NR/NBR/CR/FR/PTFE/PTFE+EPDM |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Rozmiar | Według rysunku klienta |
| Aplikacja | Elektrownie, huty, hutnictwo, spalarnie odpadów |
| Kształt | Dostosowane |
| Materiał | guma |
|---|---|
| Trwałość | wysoki |
| Zakres ciśnienia | 0,5-2,5 MPa |
| Temperatura | wysoka temperatura |
| wskaźnik wycieku | 0,05% |
| Trwałość | wysoki |
|---|---|
| Gęstość | 3 mm |
| Struktura | Membrana |
| Zastosowanie | Zawór |
| Długość życia | 5-10 lat |
| Temperature | High Temperature |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Lifespan | 5-10 Years |
| Application | Valve |
| Pressure | Medium Pressure |
| Zakres ciśnienia | 0,5-2,5 MPa |
|---|---|
| Gęstość | 3 mm |
| Zastosowanie | Zawór |
| Długość życia | 5-10 lat |
| Trwałość | wysoki |