| Max. Ciśnienie rozładowania | 20 barów |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Viscosity Lepkość różnicowa | 200 CSt |
| Max. Maks. Differential Flow Rate Różnicowe natężenie przepływu | 10 M3/godz |
| Głowa rozładowania | 20m |
| Maks. lepkość | 200 CSt |
| Ciśnienie | Wysokie ciśnienie |
|---|---|
| Struktura | Integralna struktura |
| napięcie | Niskonapięciowy |
| Przeciek | Niski wyciek |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| napięcie | 24v |
|---|---|
| Odporność na ciśnienie | 10 barów |
| Wielkość | 1/4 |
| Marka | OEM |
| Temperatura | 0-90°C |
| Wielkość | 1/4 |
|---|---|
| Temperatura | 0-90°C |
| Połączenie | Nitka |
| Odporność na ciśnienie | 10 barów |
| Zastosowanie | Automatyka przemysłowa |
| Opór | Odporny na grzyby |
|---|---|
| Wydajność | Bezwonny, bez smaku, bez nadtlenków |
| Kolor | Czerwony/pomarańczowy, czarny, szary, niebieski, biały i półprzezroczysty |
| Zakres temperatury | -175°F do 482°F |
| Stopień | Żywność |
| Marka | OEM |
|---|---|
| napięcie | 24v |
| Temperatura | 0-90°C |
| Odporność na ciśnienie | 10 barów |
| PRZEPŁYW | 0-20 l/min |
| Połączenie | Nitka |
|---|---|
| Długość życia | 50000 razy |
| Odporność na ciśnienie | 10 barów |
| napięcie | 24v |
| Płyn | Powietrze, woda, olej |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Kolor | Czarny/ Biały/ Czerwony/ Niebieski/ Zielony/ Żółty/ itd. |
| Elastyczność | wysoki |
| Wilgotność | Wysoki niski |
| Materiał | Złożony |
| Temperatura | 0-90°C |
|---|---|
| PRZEPŁYW | 0-20 l/min |
| Płyn | Powietrze, woda, olej |
| napięcie | 24v |
| Połączenie | Nitka |
| Maks. Przepływ | 10 M3/godz |
|---|---|
| Maks. próżnia | 0,5 bara |
| Max. Maks. Suction Lift Podnośnik ssący | 7m |
| Maks. lepkość | 200 CSt |
| Max. Maks. Differential Pressure Różnica ciśnień | 20 barów |