| napięcie | 24v |
|---|---|
| Odporność na ciśnienie | 10 barów |
| Ciśnienie | 0-10 barów |
| Zastosowanie | Automatyka przemysłowa |
| Marka | OEM |
| Materiał | PTFE EPDM |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub dostosowany |
| Rozmiar | MA 8 do 100 |
| Wydajność | Dłuższa żywotność |
| Kształt | Dostosowane |
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Pakiet | Karton |
| Ciśnienie | 0,2-0,8 MPA |
| Kształt | Owalny |
| Temperatura | -20~80℃ |
| Temperatura | -20~80℃ |
|---|---|
| Hałas | ≤50dB |
| Kształt | Owalny |
| Ciśnienie | 0,2-0,8 MPA |
| Wielkość | 8x6cm |
| Maksymalna temperatura różnica | 50°C |
|---|---|
| Max. Maks. Suction Lift Podnośnik ssący | 7m |
| Maks. Rozmiar cząsteczki | 2 mm |
| Max. Maks. Differential Vacuum Podciśnienie różnicowe | 0,5 bara |
| Max. Ciśnienie rozładowania | 20 barów |
| Głowa rozładowania | 20m |
|---|---|
| Maks. próżnia | 0,5 bara |
| Max. Maks. Differential Pressure Różnica ciśnień | 20 barów |
| Maksymalna temperatura różnica | 50°C |
| Maks. Przepływ | 10 M3/godz |
| Maks. próżnia | 0,5 bara |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Vacuum Podciśnienie różnicowe | 0,5 bara |
| Zakres temperatury | -20°C do +150°C |
| Max. Maks. Differential Flow Rate Różnicowe natężenie przepływu | 10 M3/godz |
| Max. Ciśnienie rozładowania | 20 barów |
| Materiał | Silikon |
|---|---|
| Waga | Światło |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Opór | wysoki |
| Zakres ciśnienia | 0-10 barów |
| Materiał | NBR, EPDM, PTFE, FKM itp. |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe, kwadratowe, prostokątne itp. |
| Pakiet | karton, drewniana skrzynka itp. |
| MOQ | 100szt |
| Zastosowanie | Zawór impulsowy, zawór pneumatyczny itp. |
| Maks. lepkość | 200 CSt |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Vacuum Podciśnienie różnicowe | 0,5 bara |
| Max. Maks. Differential Viscosity Lepkość różnicowa | 200 CSt |
| Materiał | PTFE, EPDM, FKM |
| Max. Maks. Differential Pressure Różnica ciśnień | 20 barów |