| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Wilgotność | Wysoki niski |
| Powierzchnia | Gładki/teksturowany |
| Gęstość | 0,1 mm-3 mm |
| Temperatura | Temperatura pokojowa |
| nazwa | Elektromagnetyczna pompa dozująca chemikalia pasuje do membrany |
|---|---|
| Materiał | PTFE + EPDM, NBR, |
| Kolor | Czarny/szary/biały/itp. |
| Cechy | Odporność na starzenie, odporność na korozję, dobra elastyczność |
| Proces | Proces złożony |
| Gęstość | 3 mm |
|---|---|
| Trwałość | wysoki |
| wskaźnik wycieku | 0,05% |
| Zakres ciśnienia | 0,5-2,5 MPa |
| Kolor | czarny |
| Trwałość | wysoki |
|---|---|
| Ciśnienie | Średnie ciśnienie |
| Zakres ciśnienia | 0,5-2,5 MPa |
| Kształt | Okrągłe |
| wskaźnik wycieku | 0,05% |
| Max. Maks. Differential Viscosity Lepkość różnicowa | 200 CSt |
|---|---|
| Materiał | PTFE, EPDM, FKM |
| Maksymalna temperatura różnica | 50°C |
| Maks. lepkość | 200 CSt |
| Maks. Rozmiar cząsteczki | 2 mm |
| Max. Maks. Differential Pressure Różnica ciśnień | 20 barów |
|---|---|
| Maks. Rozmiar cząsteczki | 2 mm |
| Max. Maks. Suction Lift Podnośnik ssący | 7m |
| Materiał | PTFE, EPDM, FKM |
| Maks. Ciśnienie | 100 barów |
| Maks. Przepływ | 10 M3/godz |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Pressure Różnica ciśnień | 20 barów |
| Max. Maks. Differential Viscosity Lepkość różnicowa | 200 CSt |
| Max. Ciśnienie rozładowania | 20 barów |
| Maks. Ciśnienie | 100 barów |
| Hałas | Niski dźwięk |
|---|---|
| Połączenie | Połączenie gwintowane |
| Trwałość | Wysoka trwałość |
| Temperatura | wysoka temperatura |
| Wskaźnik przepływu | Wysokie natężenie przepływu |
| Zastosowanie | Automatyka przemysłowa |
|---|---|
| PRZEPŁYW | 0-20 l/min |
| Władza | 2W |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Płyn | Powietrze, woda, olej |
| Max. Maks. Differential Flow Rate Różnicowe natężenie przepływu | 10 M3/godz |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Viscosity Lepkość różnicowa | 200 CSt |
| Maksymalna temperatura różnica | 50°C |
| Maks. Ciśnienie | 100 barów |
| Głowa rozładowania | 20m |