| nazwa | Membrana hydrauliczna do przemysłowych pomp morskich |
|---|---|
| Materiał | PTFE + EPDM, NBR, |
| Kolor | Czarny/szary/biały/itp. |
| Wydajność produktu | Odporność na kwasy i zasady, zgodnie z wymaganiami poziomu medycznego i zdrowotnego |
| Cechy | Dobra sztywność, wytrzymałość i kompresja, odbicie, kompensacja |
| nazwisko | Przemysłowa membrana kompozytowa |
|---|---|
| Materiał | PTFE+EPDM, NBR |
| Środowisko pracy | Przemysł elektroniczny, zakłady chemiczne i farmaceutyczne |
| Wydajność produktu | Odporność na kwasy i zasady, klasa medyczna i zdrowotna |
| Cechy | Dobra sztywność, wytrzymałość i kompresja, odbicie, kompensacja |
| Cechy | Wysoka wydajność, trwałość itp. |
|---|---|
| Opakowanie | Standardowe opakowanie eksportowe |
| Nazwa produktu | Membrana zaworu pulsacyjnego |
| Zakres temperatury | -60°C do +200°C |
| Gęstość | 0,2 mm-2,0 mm |
| Operating Temperature | Wide Operating Temperature Range |
|---|---|
| Orifice Size | 25mm |
| Mounting Type | Direct Acting |
| Life Span | 50000 Times |
| Noise | Low Noise |
| Usage | 14 Inch Solenoid Valve |
|---|---|
| Mounting Type | Screw-in |
| Connection Type | Threaded |
| Operating Temperature | Wide Operating Temperature Range |
| Orifice Size | 25mm |
| Temperatura mediów | -20℃~80℃ |
|---|---|
| Materiały | NBR, NR, CR, FR |
| Żywotność | ≥1000000 razy |
| Model | HF-DN25, HF-Z-25, HF-DN40 |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Temperatura mediów | -20℃~80℃ |
|---|---|
| Kształt | Dostosowane |
| Materiały | NBR, NR, CR, FR |
| Żywotność | ≥1000000 razy |
| Model | TURBO-DB16/40M/50M/75M/1,5 cala |
| Diameter | 5-1500mm |
|---|---|
| Valve Operation | On/Off |
| Maintenance | Easy To Clean And Maintain |
| Pressure Range | 0-100 Psi |
| Operation Mode | Normally Closed |
| nazwa | Uszczelka kołnierza z neoprenu z gumy tetrafluoroetylenowej |
|---|---|
| Materiał | PTFE+EPDM |
| Wydajność | Odporność na kwasy i zasady |
| Cechy | Siła i kompresja, odbicie, kompensacja, Niskie koszty posprzedażowe |
| Środowisko pracy | Przemysł elektroniczny, zakłady chemiczne i farmaceutyczne |
| nazwa | Membrana pompy dozującej |
|---|---|
| Materiał | PTFE+EPDM |
| Kolor | Czarny/Szary/Biały |
| Wydajność produktu | Odporność na kwasy i zasady, zgodnie z wymaganiami poziomu medycznego i zdrowotnego |
| Aplikacja | Pompa dozująca |