| nazwa | Tocząca się membrana |
|---|---|
| Materiał | NBR NR EPDM FKM CR |
| Scena użytkowania | Regulator ciśnienia gazu |
| Model | HF-GMA-03 HF-GMA-46 HF-GMA-32 HF-GMA-49 HF-GMA-09 HF-GMA-42 HF-GMA-14 HF-GMA-SM3 |
| Ciśnienie | 0,1-1 MPa |
| nazwa | Membrana rozszczepienia zaworu membranowego |
|---|---|
| Środowisko | Farmaceutyczny, spożywczy, chemiczny itp |
| Materiał produktu | PTFE+EPDM, NBR |
| Rozmiar | DN-10~DN-100 |
| Technologia | Proces złożony |
| Media | Liquid, Gas, Steam |
|---|---|
| Working Life | ≥50000h |
| Operating Temperature | -40°C To 120°C |
| Abrasion Resistance | Good |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| Color | Black Or Customized |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Temperature Range | 0-200°F |
| Working Intervel | 35cm |
| Thickness | 3mm |
| Features | Aging Resistance, Good Sealing |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Abrasion, Tear |
| Temperature | 0-90°C |
| Fluid | Air, Water, Oil |
| Color | Black |
| nazwa | Uszczelka kołnierza z gumy EPDM |
|---|---|
| Materiał | PTFE+EPDM, NBR |
| Wydajność produktu | Odporność na kwasy i zasady, odporność na wysoką temperaturę, odporność chemiczną |
| Cechy | Sztywność, wytrzymałość, kompresja, odbicie/sprężystość, kompensacja |
| Środowisko pracy | Farmaceutyczny, spożywczy, chemiczny |
| Przeciek | Niski wyciek |
|---|---|
| napięcie | Niskonapięciowy |
| Wskaźnik przepływu | Wysokie natężenie przepływu |
| Temperatura | wysoka temperatura |
| Struktura | Integralna struktura |
| Nazwa | Samoczynna pneumatyczna membrana |
|---|---|
| Scenariusz użycia | Przemysłowy cylinder mechaniczny |
| Materiał | NBR, NR, CR, FR |
| Cechy | Silne uszczelnienie, odporność na starzenie |
| Kolor | Czarny |
| Thickness | 3mm |
|---|---|
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
| Material | Rubber |
| Valve Operation | On/Off |
| Mounting Type | Direct Mount |
| Features | Aging Resistance, Good Sealing |
|---|---|
| Color | Black |
| Temperature | 0-90°C |
| Corrosion Resistance | High Corrosion Resistance |
| Fluid | Air, Water, Oil |