| Media | Air |
|---|---|
| Working Intervel | 35cm |
| Service Life | ≥1000000 Times |
| Thickness | 3mm |
| Temperature Range | 0-200°F |
| Maks. Przepływ | 10 M3/godz |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Flow Rate Różnicowe natężenie przepływu | 10 M3/godz |
| Max. Maks. Differential Viscosity Lepkość różnicowa | 200 CSt |
| Max. Maks. Differential Vacuum Podciśnienie różnicowe | 0,5 bara |
| Max. Maks. Differential Pressure Różnica ciśnień | 20 barów |
| Max. Maks. Suction Lift Podnośnik ssący | 7m |
|---|---|
| Maks. Ciśnienie | 100 barów |
| Max. Maks. Differential Pressure Różnica ciśnień | 20 barów |
| Maks. lepkość | 200 CSt |
| Maks. Przepływ | 10 M3/godz |
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| Pressure | Medium Pressure |
| Leakage Rate | 0.05% |
| Durability | High |
| Temperature | High Temperature |
| Trwałość | Wysoka trwałość |
|---|---|
| Wskaźnik przepływu | Wysokie natężenie przepływu |
| Odporność na korozję | Wysoka odporność na korozję |
| Zastosowanie | Szeroka aplikacja |
| Temperatura pracy | Szeroki zakres temperatur roboczych |
| Wskaźnik przepływu | Wysokie natężenie przepływu |
|---|---|
| napięcie | Niskonapięciowy |
| Połączenie | Połączenie gwintowane |
| Hałas | Niski dźwięk |
| Temperatura | wysoka temperatura |
| Service Life | ≥1000000 Times |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Valve Operation | On/Off |
| Pressure Rating | 150 PSI |
| Valve Type | Control Valve |
| nazwa | Farmaceutyczna chemia spożywcza Uszczelka okładziny owej |
|---|---|
| Środowisko | Farmaceutyczny, spożywczy, chemiczny itp |
| Materiał | PTFE+EPDM, NBR |
| Rozmiar | DN-10~DN-100 |
| Technologia | Proces złożony |
| Temperatura pracy | Szeroki zakres temperatur roboczych |
|---|---|
| Trwałość | Wysoka trwałość |
| Zastosowanie | Szeroka aplikacja |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Zastosowanie | Szeroka aplikacja |
|---|---|
| Temperatura | wysoka temperatura |
| Odporność na korozję | Wysoka odporność na korozję |
| Wskaźnik przepływu | Wysokie natężenie przepływu |
| Połączenie | Połączenie gwintowane |