| Application | Industrial Automation |
|---|---|
| Working Principle | Pilot Operated |
| Mounting Type | Screw-in |
| Orifice Size | 25mm |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| Maks. Ciśnienie | 100 barów |
|---|---|
| Głowa rozładowania | 20m |
| Maksymalna temperatura różnica | 50°C |
| Maks. Rozmiar cząsteczki | 2 mm |
| Max. Maks. Differential Pressure Różnica ciśnień | 20 barów |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
|---|---|
| Pakiet | karton, drewniana skrzynka itp. |
| Kształt | Okrągłe, kwadratowe, prostokątne itp. |
| MOQ | 100szt |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Kształt | Okrągłe, kwadratowe, prostokątne itp. |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Polerowanie, piaskowanie itp. |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| MOQ | 100szt |
| Zastosowanie | Zawór impulsowy, zawór pneumatyczny itp. |
| Obsługa powierzchni | Polerowanie, piaskowanie itp. |
|---|---|
| Zastosowanie | Zawór impulsowy, zawór pneumatyczny itp. |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Materiał | NBR, EPDM, PTFE, FKM itp. |
| Zakres ciśnienia | 0-10 barów |
| Zakres temperatury | -20℃~+200℃ |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Polerowanie, piaskowanie itp. |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Kształt | Okrągłe, kwadratowe, prostokątne itp. |
| Pakiet | karton, drewniana skrzynka itp. |
| Władza | 2W |
|---|---|
| Wielkość | 1/4 |
| Połączenie | Nitka |
| napięcie | 24v |
| Temperatura | 0-90°C |
| nazwa | Dostosowana heterotypowa uszczelka owa |
|---|---|
| Materiał | PTFE+EPDM |
| Wydajność | Poznaj poziom medyczny i zdrowotny |
| Cechy | Dobra sztywność, wytrzymałość |
| Środowisko | Przemysł elektroniczny, zakłady chemiczne i farmaceutyczne |
| Kolor | Czarny/ Biały/ Czerwony/ Niebieski/ Zielony/ Żółty/ itd. |
|---|---|
| Waga | Światło |
| Ciśnienie | Wysoki niski |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Trwałość | wysoki |
| Połączenie | Nitka |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Ciśnienie | 0-10 barów |
| Marka | OEM |
| PRZEPŁYW | 0-20 l/min |