| Max. Maks. Differential Flow Rate Różnicowe natężenie przepływu | 10 M3/godz |
|---|---|
| Maks. Przepływ | 10 M3/godz |
| Maksymalna temperatura różnica | 50°C |
| Głowa rozładowania | 20m |
| Max. Maks. Differential Viscosity Lepkość różnicowa | 200 CSt |
| Płyn | Powietrze, woda, olej |
|---|---|
| Władza | 2W |
| PRZEPŁYW | 0-20 l/min |
| Ciśnienie | 0-10 barów |
| Zastosowanie | Automatyka przemysłowa |
| Max. Maks. Suction Lift Podnośnik ssący | 7m |
|---|---|
| Max. Maks. Differential Pressure Różnica ciśnień | 20 barów |
| Maks. Przepływ | 10 M3/godz |
| Maks. próżnia | 0,5 bara |
| Max. Maks. Differential Flow Rate Różnicowe natężenie przepływu | 10 M3/godz |
| Manufacturer | Solenoid Valve Co. |
|---|---|
| Temperature Range | -10°C To 80°C |
| Flow Rate | High Flow Rate |
| Pressure | 0-10 Bar |
| Fit | Drainer |
| rozciąganie | wysoki |
|---|---|
| Waga | Światło |
| Trwałość | wysoki |
| Wilgotność | Wysoki niski |
| Wytrzymałość na rozciąganie | wysoki |
| Pakiet | karton, drewniana skrzynka itp. |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Polerowanie, piaskowanie itp. |
| Kolor | czarny, biały, czerwony itp. |
| Zakres ciśnienia | 0-10 barów |
| Gęstość | 0,5 mm-10 mm |
| Długość życia | 50000 razy |
|---|---|
| PRZEPŁYW | 0-20 l/min |
| Marka | OEM |
| Zastosowanie | Automatyka przemysłowa |
| Ciśnienie | 0-10 barów |
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| Working Intervel | 35cm |
| Body Material | Stainless Steel |
| Media | Air |
| Thickness | 3mm |
| Głowa rozładowania | 20m |
|---|---|
| Maksymalna temperatura różnica | 50°C |
| Max. Maks. Differential Flow Rate Różnicowe natężenie przepływu | 10 M3/godz |
| Max. Ciśnienie rozładowania | 20 barów |
| Max. Maks. Differential Viscosity Lepkość różnicowa | 200 CSt |
| Flow | 0-20 L/min |
|---|---|
| Connection | Thread |
| Power | 2W |
| Size | 1/4 |
| Fluid | Air, Water, Oil |