| nazwa | Elektrozawór Pompa dozująca Membrana mechaniczna Membrana pompy dozującej |
|---|---|
| Materiał | PTFE + EPDM, NBR, |
| Środowisko pracy | Przemysł elektroniczny, zakłady chemiczne i farmaceutyczne |
| Cechy | Odporność na starzenie, odporność na korozję, dobra elastyczność |
| Żywotność | ≥1000000 razy |
| Trwałość | Wysoka trwałość |
|---|---|
| Struktura | Integralna struktura |
| Połączenie | Połączenie gwintowane |
| Opieczętowanie | Dobre uszczelnienie |
| Przeciek | Niski wyciek |
| Zakres ciśnienia | 0-10 barów |
|---|---|
| Nazwa produktu | Membrana zaworu pulsacyjnego |
| Gęstość | 0,2 mm-2,0 mm |
| Cechy | Wysoka wydajność, trwałość itp. |
| Opakowanie | Standardowe opakowanie eksportowe |
| Aktualny | 0,1A |
|---|---|
| Pakiet | Karton |
| Materiał | guma |
| Ciśnienie | 0,2-0,8 MPA |
| Odpowiedni | Zawór pulsacyjny |
| Kolor | Czarny/ Biały/ Czerwony/ Niebieski/ Zielony/ Żółty/ itd. |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Trwałość | wysoki |
| Temperatura | Temperatura pokojowa |
| Kształt | Membrana |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Długość życia | 5-10 lat |
| Zakres ciśnienia | 0,5-2,5 MPa |
| Kolor | czarny |
| Struktura | Membrana |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Elastyczność | wysoki |
| Materiał | Złożony |
| Waga | Światło |
| Opór | Korrozja/abracja/ciepło |
| Cechy | Wysoka wydajność, trwałość itp. |
|---|---|
| Kolor | czarny, biały, czerwony itp. |
| Obsługa powierzchni | Gładkie, teksturowane itp. |
| Materiał | Silikon, EPDM, NBR itp. |
| Zakres temperatury | -60°C do +200°C |
| Hałas | Niski dźwięk |
|---|---|
| Opieczętowanie | Dobre uszczelnienie |
| Struktura | Integralna struktura |
| Temperatura | wysoka temperatura |
| Przeciek | Niski wyciek |
| Numer modelu | DB112 |
|---|---|
| Tworzywo | NBR + stal nierdzewna |
| Pakiet | Karton, drewniana obudowa, itp. |
| Korzyść | Odporność na rozdarcie, odporność na starzenie |
| Ciśnienie robocze | 0,15 ~ 0,85 MPa |